JAK SOBIE UPIERZESZ TAK SIĘ…

Po powrocie z wyprawy na Zakhyntos i wypakowaniu walizek naszym oczom ukazała się wielka góra.
Nie była to jednak góra na, której szczycie można było usiąść i podziwiać piękne widoki wyspy, a góra zatęchłych ubrań : ( Zaletami klimatu na Zakhyntos jest na pewno wysoka temperatura i słońce - kiedy w Polsce można o tym już zapomnieć, jednak minusem jest wysoka wilgotność, która powoduje, że suszenie mokrych rzeczy trwa kilka dni, ale i tak w rezultacie zakładasz wilgotne…

Z odsieczą przyszła jednak nasza nowa pralka (AMICA EMAWP8143LSLDW), którą dostaliśmy do testów tuż przed wyjazdem i nie zdążyliśmy wtedy jeszcze jej uruchomić. Może to i dobrze, bo teraz czekał ją prawdziwy test jakości :D

Jako #najlepszy_pan_domu zawsze pomagam w obowiązkach swojej Pani, więc wpakowaliśmy stertę naszych ubrań (na szczęście pakowność tej pralki jest do 8 kg) więc nie musieliśmy dzielić tego prania na kilka razy tak jak w przypadku naszej poprzedniej pralki.

Wybraliśmy pokrętłem jeden z 16-stu programów – START- i nagle zapadła ciszaaaa.
Hehe nie to, żeby nie zaczęła prać, ale po prostu ku naszemu zdumieniu i doświadczeniach z hałaśliwością poprzedniej pralki nie mogliśmy uwierzyć, że pralka może tak odczuwalnie ciszej działać. W instrukcji jednak było info, że posiada silnik Logic Drive, który to zapewnia- zatem Amica szacun, bo zaraz stęskniony po tygodniowej rozłące mogłem bez problemu zagłuszania wracać do DJ’ejki : )

Po praniu w szufladzie, gdzie wsypuje się proszek i wlewa płyn do płukania nic nie zostało. Nie wiem jak u Was, ale u nas w poprzednich pralkach zawsze był z tym problem. Wiecznie zasyfiona szuflada i nie wykorzystanie całej ilości wyspanego proszku. Tu tego problemu nie było- zatem Amica szacun po raz kolejny, w końcu udało się wykorzystać cały wsypany proszek- można ? można ! : )

Do wyboru jest dużo programów, łącznie z programem ULUBIONY, gdzie samemu można skomponować ustawienia. Najbardziej jednak zaciekawił nas program SPORT do odzieży sportowej, którą musimy non stop prać oraz opcja 15 minutowego odświeżania też idealna dla osób, których liczy się oszczędność czasu i szybkie odświeżenie ubrań.
 

Ze sportowego prania zdamy jednak relacje w kolejnym poście, albo może tym razem Pamela Wam zda : P bo póki co mamy już pranko mamy czyste i pachnące : )

.
0 komentarze:

Prześlij komentarz