FIT LOVERS X DAFI
Jak już widzieliście wystąpiliśmy w reklamie telewizyjnej butelki filtrującej DAFI.
Jesteśmy dumni, że marka promująca zdrowy i aktywny tryb życia wybrała nas na twarze swojej kampanii : )
W reklamie ze względu na ograniczony czas nie było zbyt wielu informacji, dlatego postanowiliśmy sami troszkę bliżej przedstawić Wam DAFI :)

DAFI to butelka filtrująca do wody kranowej całkowicie wyprodukowana w Polsce. Jest przeznaczona dla osób, które dbają o regularne nawodnienie organizmu, czynnie uprawiają sport lub zwyczajnie prowadzą zdrowy i świadomy tryb życia. 


Butelka DAFI wyposażona jest w filtr węglowy, który usuwa smak i zapach chloru z wody kranowej. Zastępuje 300 półlitrowych butelek PET, dzięki czemu do środowiska nie trafia rocznie ok. 26,4 kg plastiku !
Używając zatem takiej butelki nie tylko oszczędzamy pieniądze, ale również dbamy o środowisko.

My osobiście używamy jej głównie na treningu, ale również jak gdzieś wychodzimy. Zdradzimy Wam tajemnicę, że najlepiej sprawdza się na lotnisku, kiedy to przy kontroli bezpieczeństwa musisz się pozbyć całej wody. Wtedy wylewamy wodę, przechodzimy z pustą butelką i za bramkami ponownie napełniamy butelkę zamiast kupować 0,5 l wody za 10 zł ; )Butelka jest poręczna, ma przyjemny design i naprawdę spełnia swoją rolę. Jeśli jesteście zainteresowani posiadaniem takiej butelki odwiedźcie stronę DAFI klikając na obrazek : )
4 komentarze:

 1. Dostałam taką butelkę w prezencie.Leży i nie mogę się do niej przekonać.Lęk przed wodą z kranu...Pomóżcie

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo eko rozwiązanie i na maxa wygodne

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o rynek saun, to title="sauny">www.sauny24.pl nie ma sobie równych. Oferuje wysokiej klasy produkty w niskiej cenie! Warto sprawdzić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie od dziś wiadomo, że w sporcie sprzęt jest bardzo ważny. Kontuzje niestety są nieodzowną częścią każdej dyscypliny sportowej. Warto zaopatrzyć się w porządny sprzęt golfhelp.pl który pomoże nam osiągać lepsze wyniki

  OdpowiedzUsuń