O NAS
PAMELA STEFANOWICZ & MATEUSZ JANUSZKIM JESTEŚMY ?

Jesteśmy energiczną parą. Wybraliśmy zawód związany z naszą pasją. Oboje ukończyliśmy Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie poznaliśmy się trenując razem na jednej sali (jak to się mówi "przez żołądek do serca" to w naszym przypadku było to przez "akrobatykę i taniec do serca ; )").

Połączenie zamiłowania do ruchu, zdrowego odżywiania, występów, motywowania innych i pozytywnego spojrzenia na świat zaowocowało chęcią stworzenia

YouTube www.fitlovers.pl
Bloga www.fit-lovers.pl,
Facebooka [klik]
Instagrama 
[klik]Snapchat: fit.lovers

Dzięki, którym chcieliśmy podzielić się ze światem naszą zajawką.
Wtedy jeszcze nie spodziewaliśmy się, że to tak "wybuchnie".

Z każdym tekstem, zdjęciem, poradą, filmikiem- dostawaliśmy mnóstwo pozytywnego odezwu od ludzi. W tamtym czasie pracowaliśmy w wielu klubach fitness i innych jednostkach związanych ze sportem, ale nigdzie nie mogliśmy się do końca odnaleźć.

Wciąż się rozwijając, pomagając poprzez kanały social media naszym fanom i dostając od nich ciągłe wsparcie, oraz pozytywne opinie  postanowiliśmy postawić wszystko na jedną kartę i usamodzielnić się.

Stworzyliśmy własną działalność, która jest tożsama z naszymi wartościami.
Fit Lovers (bo tak nazywa się na cześć naszej przygody) jest zarejestrowaną, legalnie działającą firmą, której misją jest pomóc wszystkim, którzy potrzebują zmian w swoim życiu, wyglądzie i nastawieniu.

Uważamy, że zdrowie, pewność siebie i pozytywne podejście są  gwarancją sukcesu, a odpowiednie żywienie oraz aktywność fizyczna najlepszym narzędziem, żeby to osiągnąć.

Jeśli jesteś gotowy na konkretne zmiany i pozytywne pyknięcie na naszych kanałach to dobrze trafiłeś ! : )więcej o ....

MATEUSZ JANUSZ


„Jak nie teraz to kiedy?” - według tego założenia kroczę swoją aktywną stroną życia już od ponad 12 lat. Jestem kwalifikowanym Trenerem Personalnym 
z międzynarodowymi uprawnieniami, Instruktorem Gimnastyki Sportowej i Wicemistrzem Polski federacji IFBB w Fitness Mężczyzn. Zaczynałem od Trickingu, który zawiera w sobie akrobatykę, sztuki walki oraz taniec. W trakcie studiów zacząłem jednak zgłębiać wiedzę z dziedziny trening siłowego i funkcjonalnego. Ukończyłem odpowiednie kursy z tego zakresu, które pozwoliły mi na pracę z klientami. W moich treningach zwracam uwagę na funkcjonalność ćwiczeń, jestem zdania, że perfekcyjna sylwetka to nie gigantycznych rozmiarów biceps, a ładnie wyrzeźbione, silne i funkcjonalne ciało, które poza wyglądem w połączeniu z odpowiednim żywieniem daje nam lepszy komfort życia ; )

Osiągnięcia:

- 3 miejsce Arnold Classic Europe w Madrycie (kat. Fitness Mężczyzn)
- 1 miejsce Grand Prix Warszawy (FIWE 2015)-Eliminacje na Arnold Classic w Madrycie
- 2 miejsce Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Targi Kielce 2014r, 
- 1 miejsce Rocznikowe Zawody w Gimnastyce Sportowej, AWFiS Gdańsk,
- 1 miejsce TEAM BATTLE Screamo Tricking Camp 2013, Nowy Sącz, 2013r, 
- 3 miejsce Mistrzostwa Polski XMA - układy synchroniczne, 2010r, 
- 3 miejsce Mistrzostwa Polski XMa - Best Trick, 2010r.
PAMELA STEFANOWICZ

Ukończyłam AWFiS w Gdańsku oraz Akademię Morską na specjalności Usługi Żywieniowe i Dietetyka. Posiadam międzynarodowe kwalifikacje Trenera Personalnego oraz Instruktora Fitness i Nowoczesnych Form Gimnastyki. Jestem utytułowaną zawodniczką Fitness Bikini Federacji IFBB. Pierwszą dziedziną sportu, którą uprawiałam był taniec (12 lat). Na studiach jednak zapałałam bezwarunkową miłością do fitness i odpowiedniego żywienia.
Pragnę pomagać ludziom w spełnianiu ich marzeń, chcę przekazać im moje doświadczenie i wiedzę na ich drodze do sukcesu. Jestem optymistycznie nastawioną i energiczną osobą:P

Osiągnięcia:
kat. Bikini Fitness

-1 miejsce X Puchar Ziemi Puckiej w Kulturystyce i Fitness, Żelistrzewo 2014r.
- 1 miejsce Otwarte Mistrzostwa Pomorza w Kulturystyce i Fitness, Bytów 2014r.
- 2 miejsce Debiuty PZKFITS, Ostrów Mazowiecka 2014
- 3 miejsce Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Targi Kielce 2014r.
- finał Grand Prix Warszawy (FIWE 2015)-Eliminacje na Arnold Classic w Madrycie