TRENING W PARZE- POZNAJ JEGO NIEBYWAŁE ZALETY + VIDEOTRENING W PARZE - ZALETY

1.       Większa mobilizacja. Umówiłeś się z kimś na trening, ciężko będzie odmówić i zawieść tę drugą osobę. Macie wspólne cele, jeden pilnuje drugiego. Lepsza mobilizacja- lepsze rezultaty.

2.       Radość z trenowania.  Ćwicząc z towarzyszem zazwyczaj masz lepszy humor, można pożartować, wymienić się spostrzeżeniami, wspólnie dopingować. Trening przybiera formę dobrej zabawy, cierpicie z bólu, ale wspólnie ; )

3.       Wspólne wsparcie. Druga osoba zawsze może Cię skontrolować, zadbać o Twoją technikę, zmotywować do kilku dodatkowych powtórzeń. To ona widzi zazwyczaj Twoje postępy najlepiej. Może Ci doradzić, wspomóc dobrym słowem.

4.       Kreatywność. Co dwie głowy to nie jedna. Wspólnie zawsze łatwiej znaleźć odpowiednie rozwiązania, zdecydować się na kolejne etapy i utrudnienia ćwiczeń. Wprowadzenie zmian i świeżości do treningów.


Podsumowując- trenując we dwoje masz większe szanse na realizację swoje planu. Osoby ćwiczące razem szybciej uzyskują upragnione efekty swojej pracy. Trening w parze to nie tylko forma aktywności fizycznej, ale i  świetna okazja do produktywnego spędzenia czasu wolnego z bliską osobą.

JESZCZE SIĘ ZASTANAWIASZ ? OBEJRZYJ FILMIK POD SPODEM1 komentarze:

  1. Przyznam, że trening w parze daje sporo nowych możliwości. Trzeba sprawdzić taką formę wykonywania ćwiczeń :)

    OdpowiedzUsuń