ŻYCIE NA HAJU ŻYCIEM

Dziś gadamy o jaraniu ! o tak. !

Jaramy się życiem ! Tym, co daje nam motywację do działania, co pozwala nam szybciej oddychać, gdy wiemy, że idziemy w dobrym kierunku i robimy to co kochamy.

Jaramy się Ludźmi, którzy przesiąkają czystą pozytywną energią, a tym samym inspirują nas do życia.

Jaramy się każdą chwilą - O!  i tu chcielibyśmy się na chwilę zatrzymać...

Przyszła nam bowiem do głowy pewna kwestia.
A mianowicie : Życie chwilą.
Tak wiemy, większość z Was doskonale wie o co chodzi, albo już o tym słyszało - TO JESZCZE LEPIEJ.

Nie lada radość sprawia nam, gdy spotykamy na swojej drodze ludzi, którzy potrafią żyć chwilą, a co za tym idzie doceniać to co mają i cieszyć się życiem (są oni bardzo INSPIRUJĄCY ;*).
Od razu można zauważyć, że osoby te potrafią uszanować swoje sukcesy, a nawet porażki, w sumie to w szczególności. Nie załamują się, gdy coś im nie wyjdzie, a próbują za wszelką cenę zawsze znaleźć sposób wyjścia z opresji poprzez znalezienie alternatywy.

Jest to prosty szybki sposób, który może podnieść nasze morale. Nie chodzi w nim o nic innego niż znajdowanie dobrej strony w złych rzeczach. A NIE MÓWILIŚMY, ŻE PROSTE?

Na zdj. nasi przyjaciele Zosia i Kacper podczas kręcenia klipu [klik]  w Nowym Yorku.
Zostawili poukładane życie w Polsce na rzecz życia na zajawce. 

Zawsze, gdy tylko myślisz o czymś co Cię dołuje, albo oddala  od celu, staraj się zmienić podejście, zmienić sposób myślenia i postrzegania właśnie tego celu.
Bo w gruncie rzeczy, gdy określimy sobie cel, a on wciąż będzie wyglądał tak samo to, w końcu nam się to znudzi nieprawdaż?

Staraj się więc nadawać swoim celom inną historię. Nie szukaj drogi, która postawi Cie tam gdzie już byłeś/ byłaś, tylko szukaj DROGI która doprowadzi Cię do celu troszkę inaczej niż zamierzałeś/aś.
Czasami te spontaniczne zmiany są najbardziej ekscytujące, bo dzięki nim stajemy się tymi, którymi teraz jesteśmy.

No dobra, ale gdzie w tym wszystkim HAJ ŻYCIEM ... ?
Jest on wszędzie i zawsze. Nie trzeba go kupować ani hodować. Wystarczy się uśmiechnąć do pierwszej spotkanej osoby na ulicy i bajka się zaczyna. To pozytywne nastawienie, uśmiech - wysyłają do naszego ciała sygnały, że jesteśmy szczęśliwi.
No dobra czyli UŚMIECH, co jeszcze?
Tolerancja !
Osoby tolerancyjne mają mniej problemów, nie przejmują się rzeczami które nie są warte przejmowania . Także chillout, dajcie innym być INNYMI.

Czasem trzeba odbiegać od norm i nie ma mowy tutaj o tym, by na przekór światu "wskakiwać pod tira" ,bo to po prostu skończy się śmiercią, no a nam przecież chodzi o szczęśliwe ŻYCIE...

No ale śmiało nie bójcie się mówić NIE sytuacjom i ludziom, którzy chcą Was ciągnąć w dół.
Nie bójcie się wyrazić siebie, gdy coś Wam nie pasuje. Nie pozwólcie by to społeczeństwo kreowało Waszą osobę, a właśnie indywidualizm.

JARAJCIE SIĘ ŻYCIEM, bo ono jara się Wami, gdy odnosicie sukcesy :)
2 komentarze: