Ćwicz, Wypoczywaj i Szalej. Nie myśl co dalej

W ubiegłym roku mieliśmy okazję, pracować w strefie PZU na polskich plażach jako instruktorzy fitness.
W tym roku niestety zabrakło nam czasu, jednak znając to przedsięwzięcie "od podszewki" chcielibyśmy polecić Wam tam zarówno aktywny jaki i błogo-leniwy wypoczynek.
Jeśli tylko spędzacie urlop nad polskim morzem, sprawdźcie poniżej miejscowości, gdzie obecnie jest Aktywna Strefa Zdrowia PZU i atakujcie :  )


Kilka kadrów z naszej przygody ze strefą w ubiegłym roku...


     Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wypróbowali nowych kombinacji alpejskich ... ehhhA gdzie w tym roku można spotkać jeszcze strefę PZU ?

29.07-03.08 Mielno

05.08-10.08 Niechorze
12.08-17.08 Gdynia
19.08-24.08 JurataCo konkretnie będzie się w niej znajdowało ?
( zdjęcia z tegorocznej strefy- Kołobrzeg )

Strefa rekreacji


Główną atrakcją tej części będzie boisko do BOSSABALL. To nowa dyscyplina sportowa, od niedawna obecna na plażach całego świata, która bije rekordy popularności. Gra rozgrywana jest między dwoma zespołami, na boisku skonstruowanym z… trampolin! Widowiskowy miks siatkówki, piłki nożnej, akrobatyki i przede wszystkim świetnej zabawy.


Strefa fit


Na pogodę i niepogodę gotowa będzie strefa fit. Jej największą atrakcją będzie CROSSFIT PARK, czyli konstrukcja do ćwiczeń, wszechstronnie rozwijających ludzkie ciało i wpływających pozytywnie na zdrowie oraz kondycję. Obok niej przymocowany zostanie dodatkowy sprzęt treningowy: liny, taśmy, worek bokserski, a wszystkie zajęcia poprowadzi wykwalifikowany trener. 
Dla mniej wprawionych w ćwiczeniach siłowych będą zajęcia z FITNESS, JOGI oraz ZUMBY.
Dodatkowo w strefie fit raz w tygodniu będzie można spotkać się z DIETETYKIEM, który opowie o zasadach zdrowego odżywiania oraz pomoże ułożyć indywidualny program dietetyczny.

Strefa relaksu


Dla osób aktywnych, równie ważna jak trening, jest REGENERACJA SIŁ.
Dlatego też nie zabraknie miejsca do relaksu. Wygodne leżaki oraz komfortowe kosze plażowe umożliwią schowanie się przed męczącym upałem. Dla tych, co lubią być on-line nawet na wczasach, bedzie dostęp do darmowego wi-fi. 

Strefa dzieci


W większości atrakcji będą mogły wziąć udział również dzieci, ale jeśli rodziców najdzie chęć na porządny trening, dziećmi zaopiekują się wykwalifikowani animatorzy. 
Różnorodne konkursy i zabawy pozwolą dzieciom aktywnie spędzić czas, a rodzicom dadzą chwilę wytchnienia.


Strefa jest otwarta codziennie od 09.00- 17.00.
Spotkacie tam przemiłych animatorów! wiele atrakcji, posłuchacie muzy, poćwiczycie, poleżycie...
could it be better ? 
Jeśli tylko będziecie, w którejś z wymienionych wyżej miejscowości szczerze polecamy : )

0 komentarze:

Prześlij komentarz