RECENZJA CATERINGU MACZFIT
Przez ostatnie trzy miesiące mieliśmy okazję sprawdzić jak wyglądają posiłki dietetyczne przygotowywane przez catering Maczfit (www.maczfit.pl). Zastanawiacie się pewnie czy warto? No to już Wam odpowiadamy :)

Ze względu na nasz bardzo aktywny tryb życia i napięte tempo catering dietetyczny okazuje się świetnym rozwiązaniem. Codziennie rano (nawet w weekendy) czekały na nas paczki z wyszukanymi pięcioma posiłkami na cały dzień. Dzięki temu mogliśmy całkowicie zapomnieć o zakupach i gotowaniu, a czas, który zwykle na to poświęcaliśmy przeznaczyć na bardziej kreatywne aktywności ;)


Dużym plusem był fakt, że pomimo odmiennych kaloryczności:
Mateusz: dieta Fajter, 3 500 kcal
Pamela: dieta No Gluten&Lactose 2 000 kcal
dostawaliśmy podobne dania z wymienionymi niektórymi składnikami, albo zmienioną gramaturą, dzięki czemu nie było podmianek w dietach ;)

Najczęstszym problemem ludzi, którzy chcą zacząć prowadzić zdrowy tryb życia jest ta tęsknota za "czymś słodkim". My też mamy swoje chwile słabości kiedy chcielibyśmy zjeść jakieś słodycze, ale dzięki temu, że praktycznie każdego dnia Maczfit zapewniał nam jakiś popularny przysmak w wersji fit, chęć na cheaty całkowicie zniknęła. 


Poniżej zobaczyć możecie nasze przykładowe posiłki. Trzeba przyznać, że oprócz doskonałego smaku na uwagę zasługuje także strefa wizualna. Już od samego patrzenia na te dania nabiera się ochoty na ich spróbowanie! :)Śniadanie: Kanapka z pate z indyka, sałatą karbowaną, słupki ogórka i kalarepy
II Śniadanie: Snickersowe brownie
Obiad: Tagine z cielęcina, ciecierzycą i daktylami, bulgur z natką, marchewka baby w sezamie
Podwieczorek: Lekki bigos z cukinii i marchewki
Kolacja: Focaccia z dynią, sos curry z ananasem

Jeśli dalej nurtuje Was nasza odpowiedź na zadane na początku postu pytanie "Czy warto?" odpowiadamy - zdecydowanie warto! Zbilansowana dieta, dzięki której forma zostaje utrzymana,różnorodne posiłki i zaspokojenie podniebienia najbardziej wyszukanych smakoszy to pierwsze co przychodzi nam na myśl odnośnie tego cateringu dietetycznego. Krótko mówiąc smacznie, zdrowo i kreatywnie. Sprawdźcie sami ;)


2 komentarze:

  1. Niestety zostałem oszukany przez Maczfita. Pewnego dnia posiłek nie dotarł, obsługa klienta stwierdziła, że dostarczyła posiłki o 3 nad ranem. Sprawdzałem o 5. Zostały mi wysłane zdjęcia dowodowe z nazwą pliku z faktycznie rzeczonego dnia, ale z godziny 1 w nocy. Chwila grzebania w pliku i okazało się, że jest on faktycznie... z dnia poprzedniego. Od tego momentu obsługa klienta przestała w ogóle reagować na reklamacje. 100 zł stracone...

    OdpowiedzUsuń
  2. No nie da się ukryć, że niektórym firmom nie warto ufać. Ja korzystałam jedynie z Wygodnej Diety i do tej pory się nie zawiodłam. Jedzenie zawsze na czas. ;)

    OdpowiedzUsuń