PRZYMIERZ MÓJ STANIKCześć : ) 

Dziś temat typowo dla babeczek, bo chodzi o coś co nosimy każdego dnia :P
Stanik, bo o nim dzisiaj mowa jest nieodzowną częścią garderoby każdej z nas.

Unosi nam biust, trzyma go w ryzach, nadaje fajny kształt piersiom, ale niestety nie zawsze jest wygodny...
Czasem, żeby te efekty osiągnąć musimy się namęczyć nosząc cały dzień stanik, którego metalowe fiszbiny wbijają nam się w skórę i pozostawiają ślady (co jest nie tylko mało komfortowe, ale i niezdrowe !)


Na szczęście naprzeciw tym niedogodnościom wyszła firma sloggi (www.sloggi.com) ze swoim nowym stanikiem Wow Comfort, który miałam okazję przetestować.

I cóż mogę Wam powiedzieć... nazwa Wow Comfort nie jest naciągana.
Stanik świetnie się dopasowuje, podtrzymuje biust, jego noszenie jest mało odczuwalne, ale co najważniejsze (przynajmniej w moim przypadku) zapewnia mi swobodę ruchu i nie posiada tych nieznośnych fiszbin ! 

Firma użyła innowacyjnej technologii FlexiMesh, więc w staniku zamiast drutów znajdują się wykonane z delikatnej siateczki podtrzymujące elementy. 

Brawo sloggi !


Oprócz tego, aby zachęcić do wypróbowania stanika wprowadziła odważną kampanię pod hasłem ‘Przymierz mój stanik”, która podkreśla niesamowitą wygodę bielizny, którą zechcesz się dzielić ze wszystkimi  (nawet z chłopakiem) :P


.
4 komentarze:

  1. Skoro Mateusz wypróbował, to może i mój skarb się zgodzi! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja się nie dziwię, że ta firma musi rozsyłać darmową bieliznę żeby się zareklamować, bo z taką rozmiarówką musi mieć ciężko na rynku..wielka szkoda. pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  3. z moimi cycuchami to nie taka prosta sprawa ;-) tak jak z moja figura hahaha--- nawet przymierzanie nie pomoze

    OdpowiedzUsuń