10 MINUTOWY TRENING NA JĘDRNE POŚLADKI


Drugi filmik z serii "10 minut na...", a w nim ćwiczenia na jędrne pośladki. Obiecuję, że po 10 minutach będą palić Cię niemiłosiernie. Ćwiczenia te wykonać możesz w domu, siłowni, parku potrzebujesz tylko maty: ) 


Cały zestaw możesz wykonać 3 razy po rząd z 1,5 min. przerwy pomiędzy zestawami - 3 razy w tygodniu to zmaksymalizuje efekt wzmocnienia mięśni.Możesz również połączyć ten trening z poprzednim: "10 MINUT - ĆWICZENIA NA MIĘŚNIE BRZUCHA" :5 komentarze:

 1. Uwielbiam i dziękuję za przypominajkę. Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawialiście się, jak to się dzieje, że zachowujemy pionową postawę ciała, że utrzymujemy równowagę, nie przewracamy się przy każdym kroku? Nie, nie myślimy o tym, bo i po co. Czy warto zaprzątać sobie głowę taką wiedzą? Być może warto. Zapraszam do mnie na profil, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy jeśli będę wykonywać te ćwiczenia 3 dni + jeden dzień przerwy i tak przez miesiąc to efekty będą widoczne po takim czasie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczerze mówiąc to moim zdaniem bardzo dobrze jest też wykorzystywać wykonywania ćwiczeń taka infrastrukturę jak siłownie plenerowe. U mnie na osiedlu taką siłownie postawiła niedawno firma Fitpark i na prawdę świetnie się z tego korzysta!

  OdpowiedzUsuń