WEJDŹ PO MOTYWACJĘMarzenie-Cel-Determinacja

Jeszcze się taki nie urodził, co by siedząc z założonymi rękami osiągnął sukces. Ile razy mieliście już tak, że w Waszej głowie pojawiał się super pomysł, marzenie, pragnienie jakiś czas dążyliście do tego, ale w sumie przytłoczeni codziennością, w końcu to porzuciliście i po sprawie.

Kiedy pojawia się pomysł, dostajecie natchnienia, że chcecie coś zrobić, dokonać musicie drążyć temat jak woda skałę !

Jeśli nie podejmiecie od razu działania "energia" tego pomysłu, nowej możliwości- po prostu zgaśnie
 i ciężko będzie ją drugi raz przywołać.

My tak mieliśmy z wieloma rzeczami...

Dostaliśmy propozycję prowadzenia własnego programu, ale nie do końca byliśmy jeszcze wtedy zdeterminowani, żeby bardziej się pochylić nad tym projektem.


Liczyliśmy naiwnie"że coś samo się wydarzy" i energia wokół tego wydarzenia "umarła". Było to kawał czasu temu i z perspektywy czasu wiemy, że zwyczajnie wtedy brakowało nam odwagi i pewności siebie, co oczywiście było bezsensownym wmawianiem sobie, że tak jest, ale tak czy siak nie wypaliło, a mogło !

Innym przykładem może być nasza przeprowadzka do Warszawy. Mieliśmy już swoje studio treningu, stałych klientów, mieszkaliśmy w Trójmieście, którym każdy chyba się zachwyca. Mimo tego pewnego dnia przyszedł pomysł WARSZAWA i bez zbędnego myślenia na drugi dzień już organizowaliśmy przeprowadzkę.


Dzisiaj wiemy, że to była najlepsza decyzja. Chociaż przemieszkaliśmy łącznie tu z 10 dni to już widzimy, że to nasze miejsce. Pełne możliwości, nowych ludzi i energii.

Jeśli jeszcze raz przyjdzie Wam do głowy pomysł z pozoru szalony, albo totalnie nieracjonalny, ale jednak będziecie odczuwać nieodpartą ochotę na jego realizację- DZIAŁAJCIE.


WPADAJ NA NASZ :

snapchat: fit.lovers
instagram:fit.lovers

2 komentarze:

  1. naśladuje was jesteście prze cudowni schudłam bardzo dużo a morze zrobicie jakies chellenge prosze prosz

    OdpowiedzUsuń
  2. robilismy juz kilka akcji na naszym facebook : facebook.com/fitlovers
    poki co nie ma ale śledź na pewno coś będzie : )

    OdpowiedzUsuń