FITNESS MOTYWATORY- DOSTALIŚMY NOMINACJĘ, MOŻESZ NAS DOCENIĆ JEŚLI CHCESZ

Mamy zaszczyt ogłosić, że dostaliśmy nominację w prestiżowym konkursie FITNESS MOTYWATORY.

Na stworzenie Fit Lovers zdecydowaliśmy się około 2 lata temu. Zrobiliśmy to z potrzeby "zajawki" wprowadzenia czegoś nowego do naszego życia, dzielenia się z innymi naszą pasją. Wtedy nie mieliśmy pojęcia, że nasza działalność otrzyma tak duży pozytywny odzew od Was.

Nasze filmiki są lekkie i przyjemne dla oka, ale nagranie ich, sklejanie naprawdę pochłania większość naszego czasu, żyjemy tym 24 h ! Jednak Wasz feedback, dobre słowo, wciśnięcie kciuka czy udostępnienie to duża motywacja dzięki, której rozwijamy się coraz bardziej i możemy tworzyć więcej.
Zauważyliśmy, że nasze działania i Wasz odzew tworzy zamknięte cały czas napędzające się koło motywacji. My Was, Wy Nas i to jest w tym najlepsze : ) Zauważyła to również komisja FITNESS MOTYWATORÓW z czego jest nam niezmiernie miło.

Nie chcemy nachalnie nakłaniać do głosowania, wysyłania sms na nas, bo raz już startowaliśmy w konkursie na bloga i taka forma do nas nie pasuje.

Jeśli ktoś uważa, że zasługujemy na gwiazdki  (bo głosowanie polega na wciśnięciu danej ilości gwiazdek) i chciałby zagłosować to podajemy bezpośredni link [klik].

Z góry dziękujemy za wsparcie i dobrą energię, którą nam przekazujcie pisząc lub spotykając się przy okazji imprez sportowych, dzięki temu wiem, że to co robimy ma sens i inni mogą czerpać z tego korzyść : )

1 komentarze: